تامین کنندگان فلدسپات ارزان صادراتی

فلدسپات از جمله کانی های معدنی بوده که از جمله مهم ترین کانی ها در تولید مصالح ساختمانی چون سرامیک سازی و تولید شیشه می باشد، فلدسپات از ترکیبات عناصری چون پتاسیم، سدیم، کلسیم و سیلیکات آلومینیوم تشکیل شده است، از این رو با توجه به نیاز بازار داخلی تامین کنندگان فلدسپات، آن را با کیفیت حداکثری و متنوع، به بازار عرضه می‌ کنند.

تامین کنندگان فلدسپات ارزان صادراتی

بررسی ترکیبات شیمیایی فلدسپات

بررسی ترکیبات شیمیایی فلدسپات

 • همان طور که می دانید فلدسپات ها در طبیعت به صورت های مختلف و چند عنصر یافت می شود که می تواند عناصر تشکیل دهنده‌ی آن‌ها کلسیم، پتاسیم، سدیوم و سیلیکات های آلومینیومی باشد.
 • با توجه به نکته بالا چند ترکیبی فلدسپات ها در طبیعت به چشم می خورد، از جمله فلدسپات کلسیم که با فرمول caAl2 شناخته می شود، این ترکیب از مهم ترین ترکیبات فلدسپات‌ها با عنصر اصلی کلسیم می باشد.
 • یک نوع دیگر از فلدسپات ها، فلدسپات گرانیت می باشد که اغلب در کارخانه های فراوری با نوع های مختلف فلدسپاتو گرانیت ترکیب شده و ماده سختی به همین نام به وجود می آید که اغلب در صنایع مختلف کاربرد دارد.
 • فلدسپات سنگ نیز همان کانی فلدسپات باشد که شامل فلدات سیلیکات آلومینیوم، پتاسیم و کلسیم می باشد و یا حتی ترکیباتی از این قبیل عناصر که به آن فلدسپات ترکیبی گویند، که از نظر ظاهری کانی نسبتا سختی می باشد، که قبل از استفاده در صنایع مختلف، در کارخانه های مربوطه به شکل فراوری شده که اغلب پودر فلدسپات است، به دست خریداران می رسد.

فلدسپات در چه محیط هایی تشکیل میشود

فلدسپات در چه محیط هایی تشکیل میشود

 • فلدسپات در واقع یک ماده معدنی با ظاهری نسبتا سخت و رنگ سفید طوسی و حفره های ریز می باشد که اغلب همانند کانی ها از سفتی و سختی زیادی برخوردار است، این ماده معدنی که با عنوان سنگ پا از ان یاد می شود، اغلب به صورت سنگ هایی با قطر های متفاوت در کارخانه های فراوری تولید و بسته بندی شده به بازار فروش وارد می شود.
 • این مواد معدنی به صورت کلوخه فلدسپات معدنی در معادن نزدیک ذخایر نفتی یافت می شوند، که می توان گفت، کلوخه معدنی در اثر فعل و انفعالات و فشار سنگ های پوسته زمین به مایع نفت، به صورت جامد یا همان سنگ آذرین درآمده است.
 • فلدسپات با خاصیت خود می تواند محلول انواع روغن های شیمیایی نیز باشد، این بدان معنی است که پودر پوکه معدنی توانایی ترکیب شدن با محلول های روغنی نیز دارد.
 • رنگ فلدسپات معدنی اغلب به صورت سفید می باشد ولی در اکثر موارد رنگ آن طوسی تیره می باشد. یکی از نکته های مهم در فلدسپات معدنی عدم ترکیب آن با الکل و آب می باشد، که با توجه به حلالیت آن در محلول های روغنی چون کلر نکته‌ی قابل تاملی است. دمای ذوب فلدسپات بین ۱۳۵ درجه سانتی گراد تا ۲۰۵ درجه سانتی گراد متغیر است و این تفاوت دمای ذوب، ناشی از میزان ناخالصی و ترکیبات اضافی در آن است.
 • همواره کیفیت در انواع مصالح معدنی چون فلدسپات معدنی حرف اول را می زند، زیرا این ترکیبات بیشترین کاربردش در صنایع می باشد که کیفیت پایین و خلوص کم آن بدون شک در استفاده از صنایع مختلف آن کارایی لازم را نخواهد داشت، و کاربرد نهایی و مورد انتظار را نخواهد داشت.

خرید ارزان فلدسپات صادراتی

خرید ارزان فلدسپات صادراتی این مجموعه به عنوان مرکز فروش و سفارش فلدسپات صادراتی با ارزان ترین قیمت در سطح کشور، نیاز بازار داخلی به نوع سنگ را رفع می نماید هم چنین همواره با تولید و توزیع بهترین انواع فلدسپات صادراتی به صورت مستقیم، سعی دارد با حذف واسطه ها و دلالان بازار با صرفه جویی در زمان و هزینه های خریدار محترم، رضایت حداکثری او را جلب نماید.

با توجه به این نکته استفاده از موادفلدسپاتی با ناخالصی کمتر در فراوری آن، نه تنها مرغوبیت آن را بالا می برد بلکه آن را کارآمد نیز می کند که باید به این نکته در خرید ارزان توجه ویژه کرد.

2

 1. با سلام و شب بخیر اطلاعات بسیار جامع و کاملی بود به نظرم بهتر در سطح کشور جهت اشنایی و خرید دقیق که بشه درست خرید کرد و همون مطلب اخری که ذکر فرمودید تشخیص مرغوبیت و خالص بودن مواد موقع خرید بیشتر راهنمایی کنید همه میتونند با اطمینان و مورد درست رو خرید کنند در هرصورت ممنون از اطلاعاتتون استفاده کردم .

  • سلام همراه گرامی
   برای کسب آگاهی بیشتر فرم موجود در صفحه اصلی را تکمیل کنید تا مشاورین مجموعه راهنمایی های لازم را اطلاع دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما