خرید فلدسپات سدیک پتاسیک

فلدسپات سدیک پتاسیک از جمله ترکیباتی معدنی به دست آمده از سنگ های آذرین است که عناصر پتاسیم و سدیم بسیاری را در خود دارند و با فرمول شیمیایی مشخص ارائه می شود و با کمترین درجه ناخالصی توسط فروشنده این محصول به مشتریان عرضه می گردد و کسانی که به این محصول نیاز دارند می‌توانند به صورت مستقیم با فروشنده ارتباط برقرار کنند و خرید فلدسپات پتاسیک مذکور را با نرخ مناسب و کیفیت تضمینی انجام دهند تا در کوتاه ترین زمان این محصول برای آنها ارسال شود.

خرید فلدسپات سدیک پتاسیک

بررسی کاربرد فلدسپات پتاسیک در سرامیک سازی

بررسی کاربرد فلدسپات پتاسیک در سرامیک سازی یکی از مهمترین کاربردهای فلدسپات ها در صنعت سرامیک است به طوری که ۳۰ درصد از تولید این محصول در صنعت تولید انواع سرامیک مصرف می‌شود و محصولات سرامیکی بسیار زیبایی از این ماده اولیه ساخته می شود؛ کاربرد این محصول در تولید سرامیک در واقع در عدم سایندگی و سفیدی این محصول است به طوری که اکثر فلدسپات ها دارای رنگ روشن هستند و جنس آنها به گونه‌ای است که تحت تأثیر سایش قرار نمی‌گیرند به همین دلیل است که این محصول به فراوانی در صنعت سرامیک مورد استفاده قرار می گیرد تا بتواند دوام و ماندگاری بالایی در این زمینه داشته باشد.

فلدسپات پتاسیک به عنوان یکی از بهترین های این محصول می تواند در فرم دهی به سرامیک نقش داشته باشد به طوری که این محصول به طور مشخص می‌تواند باعث شکل دهی مناسب تر در سرامیک شود و به این ترتیب این محصول به عنوان ماده اولیه و پایه در تولید سرامیک به شمار می رود و بخش قابل توجهی از مواد اولیه تشکیل دهنده سرامیک را این محصول تشکیل خواهد داد.

کاربرد این محصول در صنعت سرامیک به علت عدم تاثیرپذیری آن از نوسانات دمایی نیز است و این مسئله در صنعت سرامیک اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد همچنین این محصول عایق به شمار می‌رود به طوری که گرما یا سرما را از خود عبور نمی دهد و باعث می شود که سرامیک تولیدی در مرحله پایانی نیز دارای این خاصیت باشد.

نحوه استخراج فلدسپات از سنگ های گوناگون

نحوه استخراج فلدسپات از سنگ های گوناگون فلدسپات ها از سنگ های گوناگون و به ویژه سنگ های آذرین به دست می آیند و این سنگ ها در واقع همان سنگ های آتشفشانی هستند که هزاران سال گذشته از دل زمین بیرون آمده و در سطح زمین تحت تاثیر فرسایش قرار گرفته و به تدریج دانه های بسیار ریز از آنها جدا می شوند که همان فلدسپات هستند.

گاهی این سنگ ها هنوز به طور کامل فرسایش نیافته اند و به همین دلیل لازم است که با استفاده از تجهیزات مناسب خرد و ریز شوند که برای این کار این سنگ ها به کارخانه‌های تولیدکننده فلدسپات ارسال می شوند و در آنجا با دستگاه های مخصوص ابتدا به قطعات کوچک تبدیل شده و در نهایت آسیاب می شوند تا به این ترتیب فلدسپات تشکیل شود.

مرحله آسیاب کردن باعث درجه بندی و دانه بندی کردن محصول می شود به طوری که انتظار می رود در پایان محصولات تولیدی با درجه مش متفاوت به دست آمده که از نظر قطر با همدیگر دارای تفاوت هستند و به همین دلیل است که انواع مختلف فلدسپات از نظر دانه بندی می تواند وجود داشته باشد و در صنایع مختلف از جمله سرامیک می‌توانند به کار رود.

صادرکنندگان فلدسپات سدیک پتاسیک

صادرکنندگان فلدسپات سدیک پتاسیک فلدسپات درجه یک سدیک پتاستیک به عنوان یکی از پرکاربردترین انواع فلدسپات ها در کشور شناخته می شود زیرا در صنایع مختلفی همچون شیشه سازی و تولید سرامیک کاربرد بسیار زیادی دارد و می تواند نقش پر کننده را در صنعت داروسازی نیز داشته باشد.

این محصول در کشورهای دیگر نیز همین کاربرد را دارد و قیمت تولید آن در داخل کشور ارزان است به گونه ای صادرات آن از هر نظر به صرفه می باشد بنابراین صادرکنندگان این محصول اقدام به ارائه آن به بازارهای دیگری کرده اند و تجارت آن در کشورهای دیگر می‌تواند سود بسیار خوبی را به همراه داشته باشد.

صادرکنندگان می‌توانند این محصول را با نرخ مناسب در داخل کشور تهیه کنند و فروش آن را به بازارهای منطقه انجام دهنده و به این ترتیب این محصول می تواند تجارت بسیار خوبی را برای آنها به همراه داشته باشد و انواع فلدسپات ممتاز مذکور به دست مشتریان نهایی برسد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما