مرکز فروش فلدسپات نایین

بهترین مرکز فروش فلدسپات سدیک نایین فروشگاه آنلاین می باشد در این سامانه محصولات دارای قیمتی مناسب و به صرفه می باشند و به صورت تضمین شده هستند، نمایندگان این سامانه در طول شبانه روز فعال هستند و پذیرای سفارشات فلدسپات نایین در حجم های عمده و جزئی می باشند و برای سفارشات عمده تخفیف در نظر می‌گیرند و محصول را بدون واسطه و به صورت مستقیم در تایم کوتاهی تحویل مشتری می‌دهند و توانسته اند در فروش خود موفق باشند و رضایت مشتریان را جلب خود کنند.

مرکز فروش فلدسپات نایین

3 مزیت استفاده از فلدسپات در صنایع مختلف

3 مزیت استفاده از فلدسپات در صنایع مختلف

فلدسپات و قیر آماده نوعی مواد سنگ ساز می باشد که دارای پتاسیم، کلسیم و سدیم می باشد و وزن آن برابر نیمی از کره زمین می باشد و مواد ان تقریبا در سنگ های آذرین و رسوبی و دگرگونی در تمام نقاط جهان امروزه یافت می شود این محصول دارای رنگ خاکستری و صورتی تیره ای می باشد و شکل آن شبیه به شیشه است و در صنایع مختلفی به کار برده می شود.

  • این محصول دارای pH بادوام می باشد و فاقد از مواد شیمیایی است از فلدسپات در صنایع لاستیک سازی استفاده می شود این مواد باعث مقاومت لاستیک در برابر یخ زدگی و سرما است و در ترک بردن لاستیک و پر کنندگی آن موثر می باشد.
  • این محصول با خاک رس تر کیب می شود و در ساخت انواع سرامیک ها مورد کاربرد قرار می گیرد و در ذوب شدن خاک رس به آرامی بسیار تاثیر گذار می باشد این محصول باعث طول عمر سرامیک ها می شود و مقاومت آن ها را در برابر هر گونه ضربه، رطوبت و سرما افزایش می دهد و مانع از ترک خوردن آن می شود.
  • این محصول دارای شار می باشد و در صنایع جوشکاری نیز مورد کاربرد قرار می گیرد و در پوشش الکترودهای جوشکاری بسیار تاثیر گذار است و باعث مقاومت جوش ها می شود و همچنین در صنایع های دیگری نیز مانند ساخت کشتی نیز مورد استفاده است.

سفارش عمده فلدسپات نایین

سفارش عمده فلدسپات نایین

سفارش عمده فلدسپات نایین و قیر جی صادارتی نسبت به نوع جزئی آن بسیار پر مزایا تر می باشد.

تخفیف های زیادی شامل آن می شود اما نوع جزئی آن به صرفه نیست و به قیمت گرانتری تحویل مشتری داده می شود پس بهتر است مصرف کنندگان برای اینکه قیمت این محصول برای آن ها به نرخ تولیدی حساب شود بهتر است آن را به صورت عمده سفارش دهند.

فروشندگان فلدسپات این محصول را طبق ویژگی های خاصی که دارد در فروشگاه آنلاین به نمایش می گذارند و سپس این محصول را بدون دخالت واسطه ها در اسرع وقت تحویل مشتری می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما