آجر نما نسوز سفید + فروش ارزان و عمده

بیشترین درخواست برای خرید آجر نما نسوز، رنگ سفید آن است که از دیر باز تا کنون برای استفاده در ساخت و طراحی نمای داخلی و خارجی ساختمان ها در شهر های بزرگ ایران نظیر اصفهان، تهران، مشهد، تبریز، اهواز و شیراز مورد استفاده قرار می گرفته است زیرا برای استفاده در نمای داخلی ساختمانها بهترین نتیجه را برجا گذاشته و حتی درمورد نمای بیرونی هم می توانند کاربرد داشته باشند که می تواند به عنوان رنگ زمینه خنثی عمل کرده و با دیگر رنگ ها ترکیب شود که با گذشت زمان و با به کارگیری تکنولوژی و خواسته ی جامعه طراحی تکامل یافته است.

[supsystic-gallery id=3 position=center]

آجر نما سفید به عنوان یک ماده برای استفاده در نما خارجی کلاسیک و رسا می‌تواند جلوه‌های بصری مختلفی را از طریق سطوح و بافت‌های مختلف آجری، رنگ‌ها، اتصالات سیمانی و همچنین روش‌های نصب به دست آورد.

غالبا آجر نما سفید مورد استفاده در نمای بیرونی ساختمان به صورت آجر نسوز سفید می باشند. این نوع آجرها درصد جذب آب پایینی داشته و از مقاومت بالایی در برابر فرسایش، سرما و گرما برخوردار می باشند. با استفاده از آجرنمای سفید می توان به خانه ها نمایی مدرن بخشید.

آجر نما سفید
آجر نما سفید

تولید آجر نما نسوز سفید

سخت ترین مرحله از نولید آجر نما نسوز، تامین مواد اولیه مرغوب است که ایران به لطف داشتن معادن با کیفیت معدنی خاک های نسوز حاوی آلومینا و سیلیس نسوز در مناطق شرقی و مرکزی، می تواند با کیفیت ترین آجر نما نسوز را تولید کند.

بروز رنگ سفید در این محصول بدلیل وجود مقدار قلیلی از عناصر منگنز، تیتانیوم و اکسید آهن است که با تغییرات هر کدم از این مواد میتوان طیف رنگی متفاوتی را ایجاد کرد که علاوه بر ایجاد طیف رنگی مورد دلخواه، باعث استحکام آجر نیز می‌شود. همچنین حضور آهک در ترکیب شیمیایی این دسته از آجر ها باعث تخریب زودهنگام و کاهش کیفیت آن می شود.

دما و اتمسفر محیط کوره نیز دیگر عوامل مهم برای تولید این دسته از آجر ها هستند. نیاز است برای ساخت آجر نما دمایی بین 1250 تا 1300 درجه سانتی گراد را تامین کنیم.

نصب آجر نما نسوز

در ساخت و سازهای مدرن، آجر نما نسوز را می توان هم در سنگ تراشی سازه ای و هم در بنایی غیر سازه ای به عنوان نمای معماری استفاده  و نصب کرد.

با توجه به هدف طراحی و نیاز تولید، آجر نمای سفید را می توان به صورت آجرهای یکدست کامل یا آجرهایی با سوراخ تولید کرد که از سیستم های مختلف نما برای نصب استفاده می کنند.

آجرهای نما معمولاً به روش زیر نصب می شوند:

از طریق آجرکاری دیوار آجری با ضخامت معین تشکیل می شود. سپس توسط قطعات اتصال فلزی یا میله های فولادی از پیش تعبیه شده با سازه اصلی ساختمان متصل می شود و در نتیجه به صورت کلی در می آید. نگهدارنده های افقی و میلگردهای عمودی ساختار آن را تقویت می کند، شکل پذیری آن را بهبود می بخشد، ایمنی و پایداری را تضمین می کند و عملکرد ضد لرزه خوبی دارد.

آجر نما نسوز سفید
آجر نما نسوز سفید

تنوع ابعادی و طرحی آجر نما سفید

از خانه‌های کلبه‌ای روستایی گرفته تا ساختمان‌های مسکونی باشکوه، آجرهای سفید به خوبی با بسیاری از سبک‌های مختلف معماری هماهنگی دارند. در داخل یا خارج، آجرهای سفید جاودانه و زیبا به نظر می رسند. آجری با کیفیت بالا، آجر سفید معمولاً به دلیل ویژگی‌های زیبایی‌شناختی آن انتخاب می‌شود و نمای سفید و جذابی را ارائه می‌دهد.

آجرهای سفید ظاهری چشم نواز را ارائه می دهند. برخی از آجرهای سفید کاملاً سفید هستند. برخی دیگر مقادیر متفاوتی از رنگ سفید مخلوط با رنگ های طبیعی دارند.

  • طرح‌ها

به عنوان یک تولید کننده حرفه ای آجر نسوز نما در ایران ، اکوپوز متعهد به تولید آجر سفالی با کیفیت بالا و سطح بالا است. آجر نمای نسوز سفید از نظر ظاهر و زیبایی شناختی در مقایسه با دیوارهای فلزی یا شیشه ای می تواند نماهای متفاوتی را به منصه ظهور بگذارد که می تواند برای سطوح معماری با روش های مختلف بنایی مناسب باشد.

علاوه بر این، می توان آن را در ترکیب با مواد دیگر مانند آجر شیشه ای برای افزایش نما و جلوه فضایی استفاده کرد. این محصول چه در ساختمان های سبک مدرن یا سنتی استفاده شود، این محصول انعطاف پذیری و آزادی بیشتری را به معماران در انتخاب ارائه می دهد.

ما خلاقیتی چشم نواز و نمایی زیبا را با برخی از خالص ترین و سفیدترین آجرهای نسوز موجود برای الهام بخشیدن به هر پروژه ای ارائه می دهیم.

آجر نما نسوز سفید صدفی، سفید دانه دار، آجر سفید متمایل به رنگ آجر نما نسوز طوسی، آجر سفید رندوم و آجر نسوز سفید سیمگون ظاهری تمیز و زیبا را ارائه می دهد. برخی از آجر نماها به رنگ سفید می باشند که یک فضای سفید و چشم نواز را تولید می نمایند و برخی دیگر مقادیر مختلفی از رنگ سفید را با رنگ های طبیعی مخلوط کرده اند تا ظاهری ظریف تر داشته باشند.

آجرهای سفید برای دستیابی به سبکی “غیر شهری” در طراحی نمای داخلی و خارجی عالی هستند، اما می توانند در پروژه های امروزی تر نیز چشمگیر و مدرن به نظر برسند.

خطوط ساده و یکدست رنگ سفید خلوص را به هر طرح طراحی بیرونی می‌افزاید – و نمای بی‌نقص و بکر و همچنین ظاهری تازه برای محوطه‌سازی فراهم می‌کند.

آجر نما نسوز صدفی نمونه ای از آجرهای سفید تک رنگ است که ظاهری چشمگیر و جلوه ای زیبا دارد که می تواند برای نماهای سنتی یا معاصر استفاده شود.

      • آجر نما نسوز سفید صدفی

آجر نما نسوز سفید صدفی محبوب ترین رنگ برای آجرهای نما است. یکدست و تمیز به نظر می رسد. و با گذشت زمان در زیر نور خورشید دچار تغییر رنگ نمی شود. یک خانه آجری با رنگ ترکیبی سفید و خاکستری تیره می تواند به طرز خیره کننده ای چشمگیر به نظر برسد.

آجر نما نسوز سفید حس معاصری را به نمای خانه ها یا دیوارهای داخلی می بخشند و آجرهای ما که از خاک های نسوز ساخته شده اند نسبت به جایگزین های سفالی در برابر یخ زدگی مقاوم تر و هزینه کمتری دارند.
ما طیف گسترده ای از آجرهای سفید را در دسترس داریم و می توانیم سبک، کیفیت و کمیت مناسب را برای ساخت و ساز در پروژه های جدید یا تعمیر مناطق موجود به شما ارائه دهیم.

آجر های نما نسوز سفید صدفی در چندین ابعاد مختلف آجر نما نسوز پلاک 7 سانتی، کرکره ای و غیره تولید و عرضه می شوند
آجر نما نسوز سفید برای هر خانه ای، از ساخت و ساز جدید گرفته تا بازسازی، انتخاب عالی هستند.

این روزها استفاده از آجر دکوراتیو به رنگ سفید در میان مردم بسیار مرسوم شده است و به نوعی خانه را به صورت مینیمال و مدرن تبدیل می‌کند. علاوه بر آجر دکوراتیو، آجر نما سفید در طرح های پرسی، سنتی و آنتیک نیز ارائه می‌شود که می‌توانید عکس این دسته از محصولات را مشاهده فرمایید.

آجر نما نسوز سفید سنتی
آجر نما نسوز سفید سنتی

 

آجر نما نسوز سفید آنتیک
آجر نما نسوز سفید آنتیک

 

آجر نما سفید پرسی
آجر نما سفید پرسی
  • ابعاد

ابعاد آجر نما نسوز تا حد زیادی به چگونگی ارائه یک نمای جذاب کمک می کند پس شما خریداران گرامی باید نسبت به انواع سایزهای موجود اطلاع لازم را داشته باشید. هرچه اندازه آجر بزرگتر باشد، مقدار آجر نسبت به درز بیشتر می شود و می تواند نمای یکدست تری را ارئه دهد. رنگ های موجود در طیف آجرهای نما ما در اندازه های مختلفی موجود است.

شرکت ما، آجر نما نسوز سفید را در چهار سایز معمول و پرطرفدار 31*7*2.5، 31*3*2.5(کرکره‌ای)، 31*7*4 و 31*5*3.5 سانتی متری در طرح های پرسی، سنتی و آنتیک عرضه می کند. لذا بدلیل تنوع ابعادی و متفاوت بودن قیمت هر متر مربع آجر نما نسوز، برای استعلام قیمت با ما در تماس باشید.

مزیت های استفاده از آجر نما نسوز

تمام آجرهای پخته شده طبیعی، دیوارهای شما را با مقاومت در برابر نفوذ باران، خواص حرارتی عالی، مقاومت در برابر انتقال صدا و مقاومت بالا در برابر آتش مجهز می کند. اگر دیوار شما به درستی طراحی و نصب شده باشد، آجر های نسوز نما سفید شما را ناامید نخواهد کرد. از جمله مزیت های استفاده از آجر نما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خلاقیت بی حد و حصر!
رنگ ها، بافت ها، اشکال
هزینه های نگهداری پایین
100+ سال عمر خدمات
بهره وری انرژی حرارتی
مقاوم در برابر آتش
تاب آوری

مصرف انرژی یکی از دغدغه‌های اصلی صنعت ساخت و ساز است و راه‌های زیادی برای صرفه‌جویی تا حد امکان و کاهش هزینه‌ها وجود دارد. یکی از کارامدترین روش‌های استفاده از اجر نسوز است.

اجر عایق خوبی برای گرما و سرما است و به شدت مانع از تبادل دمای بین مناطق داخلی و خارجی می‌شود و عملکرد اجر نسوز در این زمینه بسیار بهتر از اجر معمولی است.

از دیگر مزایای استفاده از اجر‌های نسوز می‌توان به انتخاب بهینه‌ی جذب سیمان و ملات در این مدل اجری اشاره کرد که در نهایت چسبندگی بالایی داشته و احتمال خرابی اجر از دیوار به تقریبا صفر می‌رسد.

یک نوع اجر نسوز سفید در نحوه چیدن و مرتب کردن دیوار با دیگر رنگ اجر وجود دارد، و محدودیتی در مقدار کار وجود ندارد.

سبکی اجر نسوز در مقایسه با اجر و سنگ های معمولی مزیت دیگری است چون بار اضافی بر ساختمان تحمیل نمی کند و در عین حال مقاومت و مقاومت بالایی دارد.

 

پیشنهاد می‌شود: استفاده از آجر نما نسوز سفید در طراحی نمای داخلی و خارجی ساختمان

 

آجر نما نسوز سفید
آجر نما نسوز سفید

لیست قیمت خرید آجر نما نسوز سفید

آجر نما نسوز سفید با کیفیت اصفهان، محصولی صادراتی می باشد و علاوه بر تامین نیاز های داخلی، به صورت عمده ای به سایر نقاط جهان صادر می شود و موجب رشد اقتصادی و ارزآوری خوبی برای کشور شده است.

پخش مستقیم آجر نما نسوز سفید با ابعاد و بافت سطحی متفاوت، توسط همکاران ما در سرتاسر ایران و حتی کشورهای همسایه انجام می گیرد. همکاران ما برای اینکه بتوانند این محصول را با قیمت مناسبی به دست مشتری برسانند به صورت مستقیم به کارخانه مراجعه می کنند و با حذف واسطه ها و هزینه های اضافی، حجم زیادی از این محصول را با قیمت بسیار نازل خریداری می کنند.

ما با پخش مستقیم بهترین آجر نما نسوز سفید در حجم عمده و با قیمت مقرون به صرفه تر از قیمت بازار بین مشتریان، رضایت خاطر آنها را فراهم می کنیم. کیفیت بالا و قیمت مناسب از فاکتورهای رضایت مندی مشتریان می باشد. شما نیز می توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی به ما مراجعه کنید و اقدام به خرید این محصول نمایید.

امروزه در کشور ایران، بدلیل وجود منابع و معادن متعدد معدنی و باکیفیت خاک نسوز، تولیدات آجر نما نسوز بسیار زیاد شده است و ایران را تبدیل به قطب صادرات محصولات ساختمانی در منطقه کرده است. البته طی سال های اخیر بدلیل افزایش هزینه های مربوط به استخراج، قیمت تمام شده آجر نما نسوز سفید نیز افزایش پیدا کرده ولی کماکان می توانیم قیمت های رقابتی مناسبی را برای خریداران این محصول ارائه دهیم.

این دسته از آجر نما سفید بدلیل تنوع ابعادی، در بازه قیمتی 2500 تا 9000 تومان ارائه می‌شود. 

این مجموعه به عنوان یکی از بزرگترین مراجع خرید و فروش آجر نما نسوز عمده در ایران، فعالیت می کند و این امکان را در اختیار خریداران و فروشندگان قرار داده است تا بدون دخالت واسطه های زیادی که در بازار وجود دارند با یکدیگر به صورت مستقیم در ارتباط بوده و نسبت به خرید یا فروش محصول مورد نظر خود اقدام کنند. شما خریدار گرامی می توانید برای اطلاع از لیست قیمت آجر نما نسوز مورد نظر خود با ما تماس برقرار کرده و نسبت به استعلام قیمت کالای درخواستی اقدام کنید.

گروه تجاری اکوپوز که به عنوان تولید کننده و تامین کننده های اصلی انواع مصالح ساختمانی و معدنی مخصوصا آجر نما نسوز شناخته می شوند، قیمت آجر سفید ارزان قیمت ارائه می دهد. از این رو مشتریان علاوه بر سفارش تلفنی، می توانند آجرهای سفید را به صورت آنلاین، 24 تا 7 ساعت در صورت تمایل خریداری کنند.

آجر نما نسوز سفید
آجر نما نسوز سفید

خرید اینترنتی آجر نما نسوز سفید با ارسال رایگان

بازار عرضه آجر نما نسوز در اصفهان و تهران بسیار خوب و پر رونق است و این محصول به صورت کلی و جزئی به مشتریان در سراسر کشور ارائه می شود.‌ مشتریانی که قصد سفارش کلی این محصول را دارند، می توانند به مراکز فروش و پخش این محصول در سراسر شهر خود مراجعه کنند و خرید خود را به صورت مستقیم از این مراکز انجام دهند.

خرید آجر نما نسوز مرغوب، به صورت مستقیم برای همه مشتریان داخلی و خارجی امکان‌پذیر شده است و افراد می‌توانند از طریق راه های ارتباطی هر مقدار آجر نما نسوز در رنگ ها و اندازه های مختلق را که می‌خواهند از ایران خریداری کرده و از طریق راه های هوایی و آبی و زمینی آنها را در حجم مناسب تحویل بگیرند.

خرید مستقیم آجر نما نسوز درجه یک مرغوب به نفع مشتریان خارجی بوده و آنها را در مقادیر زیاد سفارش می‌دهند و بهترین آجر نما ممتاز به دست آنها رسیده و می‌توانند از آن نهایت استفاده مطلوب و فوق‌العاده را در جهت کار خود داشته باشند که به نسبت دیگر آجر ها ، جنس مرغوب تری داشته و بسیار با کیفیت و ایده آل می باشد.با خرید مستقیم، واسطه های بین آجر نما نسوز و مشتریان و خریداران حذف شده و نوع داخلی و صادراتی آن ارزان‌تر به فروش می‌رود. آجر های مرغوب و بی نظیر دارای بهترین ویژگی ها و مشخصه ها بوده، اصل و تضمینی هستند‌.

خریدارانی که می خواهند اجرهای نسوز سفید بسازند باید توجه داشته باشند که برخی نقاط فنی باید هنگام انتخاب این محصول در نظر بگیرند:

· چند نمونه از اجر نسوز سفید را در نظر بگیرید و مطالعه کنید تا مطمئن شوید که هیچ برجستگی یا فرورفتگی روی سطح وجود ندارد.
· اجر نسوزی را انتخاب کنید که دارای اندازه های مختلف در رنگ مورد نظر شما است، زیرا برای کار در گوشه و یا لبه ها، شما نباید اجر بزرگ را تا زمانی که به اندازه مورد نظر برسد، بلکه باید اندازه های کوچکتر را هم داشته باشد.
· اجر نسوز خریداری شده نباید لب‌های ترک داشته باشد.
· از فروشنده در مورد مقاومت اجر نسوز سفید به شرایط اب و هوایی مختلف مانند سرما یا گرمای شدید سؤال کنید.

تولید آجر نما نسوز باکیفیت، با شرایط بسیار ویژه و مناسب انجام می گیرد. شما می توانید با خرید آجر نما نسوز مشکی و سفید  از ارسال رایگان برخودار شوید. امروزه مراکز تولیدی آجر نما نسوز را در بسته بندی های مناسب قرار داده و آن را به فروش می رسانند. از طرف دیگر صادرات آجر نما نسوز سفید امروزه از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشد و سالانه حجم زیادی از بهترین آجر نما نسوزهای تولیدی از راه های مختلف به کشورهای همسایه ارسال و صادر می شوند.

در حال حاضر بدلیل در اختیار داشتن منابع و معادن متعدد و با کیفیت بمنظور تامین مواد اولیه آجر نما نسوز، قیمت تمام شده ساخت این محصول در عین حفظ کیفیت، نسبت به دیگر تولید کننده ها پایین تر است. مجموعه اکوپوز به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کننده‌ها و عرضه کننده های آجر نما نسوز با قیمت مناسب چندین سال است در میان مردم محبوبیت خود را حفظ کرده و جهت سهولت در خرید و حذف واسطه اقدام به طراحی سایت خود و فروش آجر نما نموده تا خرید اینترنتی با ضمانت، برای خریداران خود فراهم سازد و تمام متقاضیان جهت خرید آجر می توانند از طریق فرم های سفارش با مجموعه در تماس باشند.

آجرها عرضه شده شرکت اکوپوز با بیش از 70 انتخاب منحصر به فرد آجر نما، رنگ ها و ساختار هایی را ارائه می دهد که بهترین ها را در ساخت و ساز ساختمان های جدید و بازسازی ساختمان در سراسر ایران و خاورمیانه به نمایش می گذارد.

با خرید اینترنتی آجر نما از مجموعه ما، از تسهیلات بالقوه ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان استفاده نمایید.

خرید آجر نما
خرید آجر نما

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما