قیمت آجر نما نسوز قرمز انگلیسی + خرید و ارسال رایگان

یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین نوع متریال های مورد استفاده برای ساخت و طراحی نمای داخلی و خارجی، آجر نما نسوز قرمز انگلیسی است که در بازار ایران با کیفیت های متفاوت و قیمت های متنوع در دسترس خریداران قرار گرفته است.

برای دهه های گذشته استفاده از آجر نما نسوز قرمز انگلیسی در طراحی های خارجی و داخلی توسط صنعت ساختمان سازی انتخاب شده است که این محصول را به محبوب ترین مصالح برای ساخت دیوارهای خارجی و داخلی در ایران مخصوصا در کلان شهر ها تبدیل کرده است. این محصولات در درجه اول به دلیل کیفیت بصری خود انتخاب شده اند، اما همچنین  در برابر آب و هوای اقلیم های مختلف ایران فوق العاده مقاوم و بادوام هستند. انتخاب آجر نما نسوز برای جلوه بصری هر ساختمان مفید خواهد بود.

آجر نما نسوز قرمز به دلیل ارائه طیف بی نظیری از طرح ها بازار گسترده ای در کشور ایران را در بر می گیرد.اشتیاق ما به این محصول همراه با تخصص ما، ما را قادر می سازد تا کمک های ارزشمندی به شرکای خود در تسهیل ساخت ساختمان ها با نمای جذاب ارائه دهیم که به طور طبیعی با محیط اطراف خود ترکیب می شوند و اصالت نمای ایرانی را حفظ می کنند.

آجرنما نسوز انگلیسی در سالهای قدیم از انگلستان وارد ایران و ابتدا به آبادان وارد شد، به علت اینکه خاک منطقه انگلستان دارای آهن زیادی می باشد رنگ این آجرها قرمز است با طیفهای متفاوت از قرمز کمرنگ تا تیره و حتی آجر نما نسوز مشکی، از این نوع آجرها در نمای بیرونی ساختمان و یا نمای داخلی ساختمان مثلا نمای آجری پشت تلویزیون استفاده می گردد، همچنین این نوع نما برای استفاده داخلی از رستورانهای سنتی نیز استفاده می شود و ترکیب آن با آجر نما طوسی و آجر نما سفید صدفی فوق العاده زیبا خواهد شد.

اگر به دنبال مشاوره تخصصی در مورد آجرهای نما نسوز قرمز انگلیسی هستید یا برای پروژه خود به یک پیشنهاد دیگر از طیف های رنگی و ابعادی نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید و ما به شما کمک خواهیم کرد.

آجر نما نسوز
آجر نما نسوز

ساخت آجر نما نسوز قرمز انگلیسی

فرآیند ساخت آجر نما نسوز در چند مرحله انجام می شود.

مهمترین مرحله از ساخت آجر نما نسوز انتخاب مواد معدنی خام با کیفیت است که در اصفهان منابع با کیفیت خاک نسوز به وفور یافت می شود. ماده خام برای محصولات آجر نما خاک رس است که یک منبع طبیعی قابل بازیافت است. ما اهمیت زیادی به حفظ حداکثری ممکن از منابع در استخراج خاک رس و مرمت کارشناسانه سایت های سابق معدن خاک رس می دهیم.خاک رس با استفاده از تجهیزات مدرن از گودال رسی استخراج می شود و متعاقباً به کارخانه آماده سازی خاک رس منتقل می شود. از آنجایی که گودال‌های رسی معمولاً نزدیک به تأسیسات تولید ما قرار دارند، مسیرهای حمل و نقل کوتاه است و هزینه های تمام شده برای ساخت آجر نما نسوز را در عین حفظ کیفیت بالا، به شدت کاهش می دهد.

پس از استخراج، خاک رس در یک فرآیند آسیاب و آسیاب آماده می شود، مواد خارجی مانند سنگ ها حذف می شوند تا به قوام و همگنی مناسب خاک رس مورد نیاز برای تولید دست یابد. سپس آب، ماسه و برای برخی از مواد افزودنی دیگر، عوامل تشکیل دهنده منافذ اضافه می شود.

پس از مدت کوتاهی ذخیره سازی، خاک رس آماده شکل دهی است. از طریق قالب های اکستروژن به شکل مورد نظر فشرده می شود و متعاقباً به صورت آجرهای جداگانه بریده می شود یا توسط پرس های اتوماتیک در قالب فشرده می شود.

سپس محصولات شکل گرفته روی پالت ها چیده شده و به خشک کن منتقل می شوند. فرآیند خشک کردن با کاهش رطوبت، آجرها را برای پخت آماده می کند. فن آوری های جدید و کارآمدتر خشک کردن مانند خشک کن با دمای پایین، دوره خشک کردن را به یک سوم زمان مورد نیاز اولیه کاهش داده است. بسته به نوع محصول، دوره خشک شدن بین 4 تا 45 ساعت طول می کشد. در این مدت میزان رطوبت به زیر 2 درصد کاهش می یابد.

پس از خشک شدن، فرآورده ها به کوره منتقل می شوند و در مدت 6 تا 36 ساعت پخت می شوند. پخت به محصولات استحکامی بادوام می دهد و آنها را برای همیشه غیر قابل اشتعال و ضد حریق می کند.

مهندسان حوزه نسوز به طور مداوم در حال کار بر روی کاهش مصرف انرژی در فرآیند خشک کردن و پخت هستند. فن آوری های کوره و پخت و همچنین سیستم های جریان هوا زمان پخت مورد نیاز را در سال های اخیر تا دو سوم کاهش داده اند. علاوه بر این، گرمای باقیمانده از فرآیند خنک‌سازی بازیابی و در فرآیند خشک کردن بازیافت می‌شود.

پس از خنک شدن محصولات پخته شده، آنها یک بازرسی کیفی را در آزمایشگاه های ما انجام می دهند. برای بسته بندی محصولات خود از فویل های مخصوصا نازک استفاده می کنیم.

مسیرهای حمل و نقل به مشتریان ما به دلیل شبکه منطقه ای و غیرمتمرکز کارخانه های ما کوتاه است، که همچنین تأثیر عملیات تجاری ما بر محیط زیست را کاهش می دهد.

آجر نما نسوز
آجر نما انگلیسی سنتی

آجر نسوز نما طرح انگلیسی

پس از مدتی، با پیشرفت جامعه، سایر دیدگاه ها وارد بازار جهانی شدند و بازار لافتتون نمادا مورد استقبال طراحان قرار نگرفت، اما با تنوع بخشیدن به اجرها، طرح انگلیسی یک نوع عملکرد است. رنگ اجرهای خشتی با توجه به خاک استفاده شده و انرژی گرمایی حاصل از انها تعیین می شود. برای مثال، اجرهای رسی در مقایسه با اجرهای زرد، درجه حرارت بالاتری را از خود نشان داده‌اند و در غیر این صورت، از نظر اجزای تشکیل دهنده مشابه هستند.

کاربرد آجر نما نسوز قرمز انگلیسی

بدون شک خانه ای که در آن زندگی می کنید، یکی از دارایی های باارزش شماست و همچنین زندگی خود و خانواده تان اهمیت زیادی دارد. بنابراین کاملا منطقی است که از دارایی ها و سلامتی خود در برابر آتش محافظت کنید. آجر های نسوز نسل جدیدی از آجرهای ساختمانی هستند که به خوبی در انواع نماهای مدرن کاربرد دارند.

آجر قرمز از متداول ترین انواع اجر می باشد که در فضاهای گوناگونی کاربری دارد. به عنوان مثال از آجر نسوز قرمز می توان در اجرای سنگفرش ها، اجرای نماهای خارجی ساختمان ها با کاربری های مختلف، اجرای نمای دیوار های داخلی، اجرای آجر نسوز شومینه و … استفاده کرد. از آجر های قرمز می توان در ترکیب با متریال های دیگر مانند سنگ یا بتن و شیشه نیز استفاده نمود.

آجر نسوز نما از سالهای بسیار قدیم مورد استفاده مردم بوده است ولی بعد از مدتی و با پیشرفته شدن جوامع نماهای دیگری هم وارد بازار شدند و استقبال از آجرنما کم شد اما طراحان توانستند با تنوع دادن به این آجرها دوباره مردم را به استفاده ترغیب کنند، طرح انگلیسی یکی از انواع آجرنما است.

رنگ خشتهای آجری با توجه به خاک مورد استفاده و میزان حرارتی که در زمان تهیه می بینند مشخص می شود مثلا خشتهای رسی گلبهی رنگ میزان حرارت بیشتری نسبت به زرد رنگ دیده اند وگرنه از لحاظ مواد تشکیل دهنده یکسان هستند

بیشترین کاربردی که این نوع از انواع آجرها دارد استفاده از آن در نمای داخلی و نمای بیرونی و هم چنین سنگ فرش ها ست. اگر از این نوع آجر با ترکیبی از رنگ های تیره و روشن استفاده شود جلوه ای بسیار زیبایی به نمای ساختمان می دهد. هم چنین در مناطقی که رطوبت بالایی دارند به دلیل مقاومت این آجر در جذب از آن استفاده می کنند. این نوع آجر در سنگ فرش های ویلایی ، پیاده روها و منازل کاربرد دارند.

استفاده از این نوع آجر به کسانی پیشنهاد می شود که در مناطقی که دمای هوا به نسبت خیلی پایین است از آن استفاده کنند. چرا که در زمستان و یخ و یخ بندان مقاومت زیادتری دارد. هم چنین در شهرهایی که آلودگی هوا زیاد است می توان از این نوع آجر استفاده کرد که در برابر جذب آلودگی مقاوم هستند. هم چنین در شهرها و مناطق مرطوب و شرجی به دلیل مقاومت در برابر رطوبت.

آجر نما نسوز قرمز پرسی
آجر نما نسوز قرمز پرسی
  • استفاده از آجر نما نسوز در شومینه

وجود شومینه در منازل از زمانهای بسیار قدیم رایج بوده و امروزه نیز با پیشرفته شدن و وجود وسایل گرمایشی دیگر شومینه ها هنوز هم علاقمندان خاص خود را دارد، از آنجایی که میزان حرارت شومینه به 500 درجه هم می رسد بهترین انتخاب برای نمای آن نمای آجر نسوز است و پیشنهاد می شود از رنگهای تیره آجر نسوز مثل قرمز، قهوه ای و یا مشکی استفاده کرد زیرا به مرور دوده حاصل از سوختن در آن جمع می شود و اگر از رنگ روشن استفاده کنید نمای جالبی نخواهد داشت

ویژگی های آجر نما قرمز انگلیسی

مهم ترین ویژگی آجر نما نسوز قرمز این است که طول عمر زیادی دارد  و جلوه ای کلاسیک را برای ساختمان شما ارائه می دهد. همچنین برای نصب راحت بوده و دارای تنوع طرحی و ابعادی بالا می باشد و پاسخ هرگونه سلیقه و نیاز مشتری را می دهد و برای استفاده با هر طرح چینشی می توان از آن استفاده کرد. این متریال با محیط  های سخت از لحاظ دمایی و بارشی سازگار است و به علت استحکام و دوام بالا امکان استفاده از آن تا 100 سال وجود دارد. پس هیچ گونه هزینه اضافه برای تعمیر و نگهداری آجر نما نسوز در طی سالیان طولانی برای استفاده کنندگان ندارد.

هر چه کیفیت در تولید آجر نما قرمز بیشتر باشد مقاومت آن در برابر تغییر رنگ در اثر تابش نور خورشید و همچنین باد و باران بیشتر می باشد و وزن کم و ظاهر کلاسیک از دیگر ویژگی های آجر نما نسوز قرمز مرغوب است.

از جمله مزایای آجر نما نسوز قرمز انگلیسی  می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

  1. شوره و آلوئک نمی‌زنند.
  2. جذب آب پایین داشته و در نتیجه در برابر شرایط جوی بسیار پایدار است.
  3. مستحکم و مقاوم در برابر آتش‌سوزی می‌باشد.
  4. در برابر اشعه UV تغییر رنگ نمی‌دهند.
  5. به دلیل نبود ناخالصی در موارد مصرفی نما و پخت با دمای بالا، ترک خوردگی و پوسیدگی پیدا نمی‌کنند.
  6. نسبتا عایق می‌باشند
آجر نما نسوز قرمز آنتیک
آجر نما نسوز قرمز آنتیک

ابعاد آجر نما قرمز انگلیسی

آجر نما نسوز قرمز انگلیسی در اشکال، طرح ها و ابعاد مختلفی ارائه می شود. از جمله ابعاد متداولی که برای این محصول ارائه می‌شود 2.5×31×7 (کرکره‌ای)3×31×3.5 برای طرح پرسی است و 2.5×10×10، 2.5×22×5.5 و 2.5×26×6.5 برای طرح سنتی است که آجر نما نسوز پلاک 7 سانتی بیشترین تقاضای خرید دارد  که هر کدام برای سلیقه خاصی است و می توانید برای مکان های متفاوت از آن بهره ببرید. آجر نما نسوز به روش غیر حضوری و اینترنتی به فروش می رسد همین امر کمک می کند به راحتی بتوانید ان را تهیه کنید و از آنجا که واسطه و دلال نقشی در این خرید و فروش ندارند و به صورت مستقیم می توانید این اسکاج را از کارخانه تولید تهیه کنید قیمت باورنکردنی برای آن می پردازید. قیمت آجر نما نسوز به خاطر تنوع بسیار بالایی که دارد و به صورت عمده و تکی به فروش رسیده می شود نیز تاثیر گذار است و می توانید این کالای پر مصرف را به صورت کلی به دست آورید و در بسته بندی مناسب آن را خریداری کنید که هر کدام در قیمت آن نیز تاثیر دارد.

آجر نما نسوز قرمز سنتی
آجر نما نسوز قرمز سنتی

قیمت خرید آجر نما نسوز قرمز انگلیسی

برای اینکه بتوانید در اسرع وقت آجر نما نسوز را تهیه کنید باید از آن اطلاعات لازم را داشته باشید عوامل زیادی در قیمت آجر نما قرمز نقش دارند که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم قیمت آجر نما به کیفیت آن بستگی دارد هر چقدر آجر از منابع معدنی باکیفیت و تکنولوژی ها به روز دنیا استفاده شده باشد، کیفیت بهتری را ارائه می دهد و در نتیجه قیمت بالاتری را در بازار به خود اختصاص خواهد داد.

آجر نما نسوز جزو متریال اصلی ساخت و ساز نما بوده است که با قیمت عمده به فروش می رسد. قیمت این محصول صنعتی ساختمانی همیشه درحال تغییر بوده و بازار ثابتی نداشته، و علت آن به عوامل مختلفی بستگی دارد. مهم ترین دلیل تغییرات قیمت، افزایش هزینه استخراج مواد معدنی نسوز بوده که مستقیما بر قیمت آجر نما نسوز اثر می گذارد. شهر های بزرگ صنعتی نظیر اصفهان، با دارا بودن منابع غنی و باکیفیت مواد نسوز، امکان تامین مواد اولیه آجر نما نسوز را با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان برای کارخانه های اصفهان مقدور کرده و همین امر سبب می شود تغییرات قیمتی آجر نما نسوز به حداقل برسد.

با عرضه بی واسطه آجر نما نسوز، محصول را با بالاترین درجه کیفی در بسته بندی های سالم و استاندارد با قیمت پایین به دست شما مشتریان عزیز می رسانیم می، برای تهیه بهترین نوع آجر نما نسوز قرمز انگلیسی باید با توجه به میزان کیفیت و دوام آن اقدام به خرید نمود، بهترین برند معتبر را تهیه کنید، برای غالب خریداران نرخ های محصول نیز با اهمیت است، این مرکز با ارائه مستقیم محصول و ارسال آن به نقاط مختلف در زمینه رفاه مشتریان گام‌ های بسیاری برداشته است.

 

آجر نما نسوز قرمز آنتیکآجر نما نسوز قرمز آنتیک

میزان تولید این محصول و میزان صادرات آجر نما قرمز انگلیسی جزء عوامل مهم تاثیر گذار بر قیمت آن می باشد. البته همواره قیمت این محصول به صورت عمده ای بسیار مناسب تر از نوع بسته بندی شده و خورده فروشی است و فروش بیشتر و جذب مشتری بالایی دارد. البته در سال های اخیر قیمت ها دچار نوسانات بسیاری شده که بر روی مصالح ساختمانی نیز به دلیل اهمیت بالایی که در ساخت نما ساختمان دارد بیشتر است.

آجر نما نسوز قرمز انگلیسی جزء انواع مرغوب و با کیفیت این دسته از متریال است که به صورت فله ای و عمده  می توانید خریداری کنید و همیشه فروش خوبی در بازار داشته باشید حتی اگر قیمت آن بالا برود باز هم بازار فروش خود را دارد.

آجر نما قرمز انگلیسی
آجر نما قرمز انگلیسی

افرادی که به شکل عمده اقدام به خرید انواع آجر نما نسوز نمایند می توانند از تخفیفات سایت ما بهره مند شده و با قیمتی بسیار مناسب محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.

استعلام قیمت آجر نما نسوز انگلیسی از طریق فروشگاه اینترنتی آجر نما است. این مرکز همچنین محصول را به صورت حضوری و غیر حضوری با گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می کند، همچنین فروشگاه های آنلاین و اینترنتی تاسیس کرده و بهترین آجر نما استاندارد و مورد تایید را با بسته بندی های معتبر و استاندارد عرضه می کند، محصول به صورت بی واسطه با درجه کیفی فوق العاده و قیمت های ویژه که در سطح استان اصفهان، قم، یزد و تهران تولید می شوند، عرضه خواهند شد.

مجموعه ما با توجه به مدل ها و طرح های روز دنیا و همچنین با تکیه بر تجربه سالیان متمادی، می تواند هدف و انتخاب بسیار خوبی برای شما مشتریان عزیز باشد و اطمینان خاطر شما عزیزان را فراهم سازد.

برای دریافت قیمت آجر نما نسور به صفحه لیست قیمت آجر نما نسوز مراجعه نمایید.

امروزه با پیشرفت علم و فناوری و همچنین با توجه به رونق کسب و کار در بستر اینترنت شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی ما اقدام به خریدی راحت انجام دهید.

همچنین شما عزیزان می توانید با پر کردن فرم داخل صفحات رسمی ما، به صورت مستقیم با مشاوران ما در ارتباط باشید و خریدی کاملا منطبق بر نیاز و سلیقه خود داشته باشید.

 

آجر نما نسوز قرمز انگلیسی
آجر نما نسوز قرمز انگلیسی

تولید و توزیع آجر نما نسوز قرمز انگلیسی در اصفهان تهران

یکی از شهرهایی که در زمینه خرید و فروش عمده آجر نما نسوز فعال است و تولیدات فراوانی انجام می دهد، اصفهان می باشد که باتوجه به تلفیق هنر مدرن، کلاسیک و سنتی، آجر نما های نسوز قرمز انگلیسی با طرح ها و ابعاد مختلفی را تولید می کند. به جز طراحی و شکل ظاهری مناسبی که باید برای آجر نما نسوز مد نظر قرار گیرد، نحوه به کارگیری آن در نمای ساختمان و ترکیب آن با دیگر رنگ ها نیز حائز اهمیت است.

زمانی که قصد دارید تا آجر نما نسوز قرمز را در اصفهان به صورت عمده خرید نمایید به درجه بندی کیفی آن بسیار دقت کنید . به دلیل وجود منابع متعدد معدنی در اصفهان، تولیدکنندگان می توانند رنج وسیعی از کیفیت آجر نما را تولید کنند. کیفیت این دسته از محصولات به نحوی است که از بهترین و درجه یک ترین خاک های آلومینایی و سیلیسی برای تولید آن استفاده شده است که در هنگام به کارگیری در نمای داخلی و خارجی ساختمان، جلوه بسیار زیبایی به ساختمان دهد و بتواند این تا 100 سال دوام داشته و زیبایی خود را حفظ کند

در دنیای امروزی که امکانات لازم برای بهبود فضای شهری و زیبایی آن برای همه مردم فراهم است، یکی از بهترین راه ها برای تضمین زیبایی شهر، اجرای آجر نما نسوز برای طراحی های داخلی و خارجی ساختمان است که شما مشتریان عزیز می توانید این متریال را از بازار اصفهان به صورت عمده و یا جزئی برای پروژه خود خریداری کنید. شما می توانید خرید خود را به سادگی و به صورت اینترنتی و یا حتی حضوری و پس از دیدن و مطمئن شدن از جنس محصول انجام دهید.

با توجه به پیشرفت چشم گیری که در عرصه تولید محصولات نسوز ساختمانی و صنعتی در کشور ایران اتفاق افتاده مجموعه ما تمام سعی خود را برای عرضه بهترین نوع این دسته از متریال ساختمانی در طرح های متنوع و جدید انجام داده و بی شک این کار در جهت جلب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد بنابر این شما می توانید به سادگی با مشاورین ما ارتباط برقرار کرده و بعد از کسب اطلاعات لازم، بهترین انتخاب را بر اساس نیاز خود انجام دهید و هیچگونه نگرانی بابت کیفیت و متریال به کار رفته در این محصولات نداشته باشید.

آجر نما قرمز انگلیسی
آجر نما قرمز انگلیسی

لازم به ذکر است که فعالیت های توزیعی این مراکز، منحصر به داخل کشور نبوده و بخش اعظم تولیدات آنها از طریق مرز ها از کشور خارج شده و در بازار های جهانی به فروش می رسند امروزه مراکز تولیدات صنعتی و ساختمانی نسوز با کیفیت توانسته اند به حذف واسطه ها در این باره کمک بسیار زیادی را به انجام برسانند که به همین دلیل تمامی متقاضیان می توانند به بهترین شکل ممکن از این محصول درجه یک با کیفیت بسیار بالا بهره مند شده و دیگر هیچ مشکلی را بابت خرید خود نداشته باشند.

امروزه در بازار داخلی پخش آجر نما نسوز به صورت گسترده توسط واسطه های زیاد، در سایز های و طرح های مختلف در حال انجام است.

یکی از دغدغه های اصلی تولیدکنندگان آجر نما نسوز مسئله پخش و توزیع بی واسطه آن است تا با کمترین قیمت هر متر مربع آجر نما به دست مشتریان برسد و فروش بیشتری را تجربه کنند.

برای این که بتوانید آجر نما نسوز خود را عرضه نمایید برای پخش آن باید بازار فروش این محصول را خوب بشناسید تا با اطلاعات کافی وارد این بازار بشوید همچنین باید قبل از این، از سلیقه خرید مشتری باخبر شوید و بدانید که مشتریان به چه رنگ و سایز و طرحی اعم از پرسی، سنتی و یا آنتیک در بازار بیشتر نیاز دارند تا تولید خود را در آن راستا بیشتر کرده و بعد پخش و عرضه نمایید.

آجر نما قرمز انگلیسی
آجر نما قرمز انگلیسی

یکی از پرفروش ترین آجر نماهای نسوز، آجر قرمز انگلیسی بوده زیرا در آپارتمان ها، هتل ها، مراکز خرید و غیره و همچین طراحی نمای داخل در سایزهای مختلف از آن بسیار استفاده می نمایند. مجموعه ی ما یکی از توزیع کننده هایی می باشد که با حذف واسطه ها اقدام به پخش آجر نما نسوز با بهترین کیفیت و همچنین کمترین قیمت به صورت اینترنتی کرده است. آجر نما نسوز به کار رفته برای استفاده در نمای خارجی بیشتر از نوع پرسی است ولی اغلب مشتریان برای استفاده در نمای داخلی از آجر نما نسوز آنتیک و سنتی نیز استفاده می کنند و جلوه بسیار زیبایی را به ساختمان می دهد.

مجموعه ما این نوید را به تولید کنندگان و مصرف کنندگان عزیز می دهد که در آینده نزدیک و با حذف کامل واسطه ها، کمترین قیمت ممکن را بالاترین کیفیت آجر نما نسوز در سراسر کشور ایران و کشور های حوزه خلیج فارس و خاورمیانه عرضه کند.

آجر نما قرمز انگلیسی
آجر نما قرمز انگلیسی

خرید اینترنتی آجر نما نسوز انگلیسی

یکی از راه های بسیار مهمی که می توانید اقدام به خرید آجر نما نسوز نمایید این است که آن را از طریق اینترنت و یا به صورت حضوری نیز به دست بیاورید و از ویژگی های بسیار زیادی که دارد نهایت استفاده را ببرید برای خرید آجر نما نسوز بهتر است از مشخصات آن نیز آگاهی داشته باشید تا بتوانید به راحتی آن را با توجه به معیاری که دارید تهیه نمایید. از جمله این مشخضات می توان به رنگ، ابعاد و طرح این محصول اشاره کرد که در هر کدام زیبایی خاص خود را دارد.

برای خرید آجر نما نسوز می توانید به سایت مراجعه نمایید و با کارشناسان فروش که در این حیطه فعالیت می ‌کنند ارتباط برقرار نمایید این محصول آجر نما قرمز به صورت عمده و تکی در مراکز فروش آجر نما نسوز اصفهان و تهران نیز به فروش رسیده می شود و بیشتر افراد برای خرید حتماً آن را به صورت عمده به دست می آورند می توانند قیمت بسیار مقرون به صرفه ای برای آن بپردازند آجر نما نسوز از تنوع رنگی بالایی برخوردار است و به خاطر رویه نرم و زبری که دارد می توانید برای خرید با توجه به ویژگی که دارد آن را به دست بیاورید.

آجر نما قرمز انگلیسی
آجر نما قرمز انگلیسی

فروشگاه آنلاین ما آجر نما نسوز را با کیفیت و دارای استاندارد در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و از این محصول لینکی که در سایت قرار داده شده را پر کنید تا مشاوران ما با شما ارتباط برقرار کنند.

اگر قصد خرید آجر نما نسوز قرمز  را دارید می توانید در این خصوص با افرادی که در زمینه تولید و توزیع این متریال با کیفیت و قیمت مناسب تخصص دارند مشورت کنید، شما عزیزان می توانید با کارشناسان مجموعه ما از طریق شماره تماس موجود در سایت ارتباط برقرار کنید تا در خرید آجر نما نسوز به شما کمک کنند.

آجر نما قرمز
آجر نما قرمز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما