آجر نسوز نما شاموتی +قیمت کارخانه + ارسال رایگان

آجر نما نسوز از تنوع های زیادی برخوردار هستند معروف ترین و پر کاربردترین آن آجر نما نسوز شاموتی است که از ترکیب رس، خاک نسوز وخاک معمولی تشکیل می شود. اما در این بین آجر نما نسوز سفید، آجر نما نسوز قرمز نیز در ساخت و ساز نمای داخلی و خارجی بسیار استفاده می شوند.

آجر نما نسوز شاموتی نوعی آجر شاموتی است که از ترکیبات مواد مختلف نیز ساخته می شود:

  • آلومینیوم
  • اکسید آهن
  • تیتانیوم

برای ساخت انواع مختلف اجر نسوز ترکیبی از خاک رس، خاک نسوز، خاک رس خمیری و کائولن، که قبلا پخته شده و سپس با دیگر مواد خام مخلوط شده، در مورد نسوز Chamoti، شامل درصد زیادی از اکسید سیلیسیم، اکسید الومینیوم و مقدار کمتری از سایر اکسیدهای مانند سدیم، پتاسیم، منیزیم، تیتانیوم، اهن و کلسیم است.

ترکیبات بکار برده شده در آجر نمای نسوز شاموتی باعث شده که جنس این آجر نسبت به دیگر آجرها بهتر باشد و مقاومت بیشتری را دارا باشد.

این آجرها با توجه به ترکیباتی که درون خود دارند از شوره زدن جلوگیری می کنند و مانند روز اول خود تمیز و نو می مانند.

رنگ اصلی آجرنماهای مدل شاموتی تقریبا زرد رنگ است و در تنالیته های رنگی مختلف موجود می باشد که رنگ آجری که رو به روشنی است طیفی نزدیک به استخوانی و کرمی دارد.

رنگ آجرتیره این مدل شباهت زیادی به رنگهای قهوه ای و خردلی دارد همچنین رنگ متوسط آن نزدیک به رنگهای پرتقالی و زرد است که هر یک از این رنگها به تنهایی زیبایی زیادی دارند و با آمیختن با یکدیگر می توانند نمای بسیار زیباتری را به ساختمان ببخشند.

اجر شاموتی همچنین در فهرست انواع اجر نسوز به کار رفته در ساختمان های مسکونی، کارخانه های فولادی، ریخته گری، ساخت کوره های ذوب فلز و غیره قرار دارد. کلمه ضد اتش به این معنی نیست که اتش نمی گیرد، بلکه به این معنی است که حرارت شدید تا دمای بسیار بالا مقاومت می کند.

مجموعه ی ما این محصول را با ضمانت کیفیت و ضمانت ثابت بودن رنگ به شما عرضه می کند و قیمت این محصول را با قیمت نظیر درب کارخانه می توانید از ما تحویل بگیرید و درخرید خود سود کلانی داشته باشید.

آجر نما شاموتی
آجر نما شاموتی

خواص آجر نما نسوز شاموتی

به عنوان قدیمی ترین و ابتدایی ترین وسیله ای که برای ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گرفت می توان آجر اشاره کرد که امروزه مدلهای متنوعی از این محصول مانند آجر نماز نسوز شاموتی تولید شده است که خواص زیادی در ساختمان سازی دارد.

آجر نما نسوز در بهترین کارگاه ها تولید شده و به فروش می رسد و از بهترین مواد اولیه و خاکها برای تولید آن استفاده شده است.

این نوع آجر از بهترین و محکم ترین نوع آجرها می باشد که امتحان خود را پس داده است.

آجر نما نسوز باید در بهترین کوره ها پخته شود تا مقاومت آن در برابر انواع ضربه و آتش زیاد باشد و با توجه به کارایی زیاد این آجر در مکانهای مختلف باید استحکام آن قابل قبول باشد تا کارایی آن بالا برود.

آجر نما نسوز بهترین گزینه برای ساخت شومینه می باشد زیرا این آجر قدرت تحمل زیادی در برابر آتش دارد و در رنگهای مختلفی تولید شده است که باعث هر چه زیبا تر شدن شومینه ها می شود زیرا شومینه ها امروزه به یک وسیله ی تزیینی برای هر منزلی تبدیل شده است و با استفاده از آجر نما نسوز به راحتی می توان هر رنگی را انتخاب کرد و یک شومینه ی زیبا را ساخت.

اجر طراحی چاموتی دارای ضریب انبساط بالایی است و این مانع از ترک ان و استحکام بیشتر در نمای ساختمان می شود.
در این مدل خسارات انرژی پایین و انتقال حرارت از خارج به ساختمان کم و بالعکس ناچیز است. بنابراین هزینه های انرژی نیز کاهش می یابند.
طراحی چاموتی در مقابل نور خورشید مقاوم است و هیچ تغییری در رنگ اجر حتی پس از سالها دیده نمیشود.
استفاده از اجر نسوز چاموتی به یاد معماری سنتی ایران می اندازد و زیبا, شیک و چشم نواز است.
چنین اجر در نمای بیرونی ساختمان کاملا مقاوم در برابر اتش و کمترین خسارت در طول بلایای طبیعی مانند برخورد رعد و برق، زلزله و غیره توجه به اجر اتش.
اجر طراحی شموتی یک مصالح ساختمانی سازگار با محیط زیست است و هیچ ماده مضر را درج نمی کند زیرا مواد ان همه طبیعی هستند.

آجر نما شاموتی
آجر نما شاموتی

مشخصات فنی اجر نسوز شاموتی

چندین نکته در مورد مشخصات فنی اجر نسوز، شاموتی وجود دارد که هر مدل از ان مناسب برای استفاده در یک پروژه متفاوت است. به همین دلیل خریداران که در این ارتباط پرسش هایی را مطرح می کنند می توانند از طریق لینک زیر سوال بپرسند تا متخصصان فنی ما بتوانند به ابهامات در این مورد پاسخ دهند.

یکی از این ویژگیهای مثبت وجود آلومین می باشد که باعث شده عمر و دوام این محصول افزایش پیدا کند به طوری که با تغییرات دمایی در فصلهای مختلف دچار شکستگی و سقوط از ساختمان شما نمی شود و می توانید تا سالها از آن بهره مند شوید.

این محصول دارای رنگهای متنوع زیادی می باشند که بسته به رنگ و نمای ساختمان شما بهتر است آن را انتخاب کنید یا در برخی از موارد می توانید برای نمای آپارتمانهای خودتان برای زیبا تر دیده شدن این آجرها را با سنگ ممر ترکیب کنید و زیبایی محل مورد نظر خود را دو چندان کنید.

لازم به ذکر است این محصول به دلیل دارا بودن زیبای و مقاومت فراوان در بسیاری از سازه ها همچون: ساخت مساجد نیز کاربرد فراوانی را دارد.

این آجرها دارای سایزهای متنوع در ابعاد مختلف در حال تولید و عرضه می باشد و هر فردی بسته به نیازش می تواند آن را در مصالح ساختمانی  به کار بگیرد.

آجر نما شاموتی
آجر نما شاموتی

تولید آجر نما نسوز شاموتی

امروزه تولید کنندگان بسیار زیادی هستند که به تولید آجر نما نسوز شاموتی می پردازند و بهترین نوع این آجر را با قیمت بسیار عالی به فروش می رسانند، این آجرها به دلیل استحکام و زیبایی که دارند برای ساختمان سازی بسیار موثر هستند و یتوان با کمترین هزینه و بهترین قیمت این آجرها را تهیه نمود و از آن استفاده کرد و در هنگام بنا و  ملک سازی مصالح های بسیار زیادی استفاده می شود که مهم ترین و کاربردی ترین آن، آجر است.

در گذشته آجرها به شکل کاملا ساده تولید می شدند ولی امروزه با پیشرفت دانش آجر نما نسوز اصفهان  به شکل متریال فوق پیشرفته و عالی ساخته می شوند که نسوز بودن یکی از بارز ترین مشخصه های این آجر ها می باشد همچنان آجرهای نسوز مصالح پر کاربردی می باشند که در ساختمان سازی بسیار حائز اهمیت می باشند و این آجرها با رنگبندیهای متنوع و مقاومت زیاد در برابر گرما سرما و شرایط های آب و هوایی مختلف توانستند مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار بگیرند.

به دلیل اینکه یکی از مواد تشکیل دهنده ی این آجر ترکیبات نسوز می باشد به همین خاطر در آتش سوزی بسیار مقاوم است و در ساختمان سازیها و آپارتمانها می تواند حائز اهمیت باشد به دلیل اینکه در آتش سوزی جان ساکنین در امان است و خطری آنها را دنبال نمی کند.

بعضی از آجرنماها بر اثر تابش بیش از حد خورشید دچار رنگ رفتگی نیز می شوند مجموعه ی اما با به کارگیری از موادهای اولیه ی بسیار عالی و با کیفیت و بکارگیری از خاکهای نسوز و ضد احتراق این مشکل را توانست حل کند تا دگر نگران رنگ رفتگی دیوارها نباشید.

کالایی که دارای کیفیت بالا و عالی می باشد از نظر داخلی و رویه ی خود دارای رنگ یکسانی است و درون آن با رنگ بیرونی آن تفاوت ندارد و هر چقدر آجرها بیشتر در دمای بالا قرار بگیرند و حرارت بیشتر ببینند رنگ تیره تری را به خود می گیرند و هر چقدر رنگ این آجرها روشن تر باشد محصول حرارت کمتری را تجربه کرده است و در نتیجه برای خرید این محصول باید به شکل ظاهری آن نیز توجه کرد که نیم پخت نباشند زیرا آجرهایی که گرما دیده نباشند دارای پیچ  تاب بوده و استحکام آنها مانند دیگر آجرهای نمای نسوز نمی باشد.

آجر نما شاموتی
آجر نما شاموتی

کاربرد و مصارف آجر نما نسوز شاموتی

یکی از محصولات ساختمانی که تنوع رنگ زیادی دارد آجر نما نسوز شاموتی می باشد که کاربرد و مصارف متعددی در قسمتهای مختلف یک ساختمان دارد و میزان مقاومت این آجر به حدی می باشد که از آن برای ساخت انواع کوره ها استفاده می کنند و بسیاری از کوره های ساخته شده در کشور به وسیله آجر نما نسوز شاموتی ساخته شده است.

برای زیبایی یک ساختمان می توان از این آجر استفاده کرد و برای محیط خارجی منزل می توانید تمامی دیواره ها را از این آجر پوشش دهید و یا قسمتهای کوچک مانند دور پنجره را با این آجرها زینت دارد.

آجر نما نسوز شاموتی بهترین انتخاب برای دیزاین یک منزل شیک می باشد و به راحتی می توانید از آن برای زینت دادن پشت تلویزیون استفاده کنید و خاک رسی که در ساخت این آجر به کار رفته است باعث شده تا بافت آن نرم باشد و به راحتی در محیط منزل نیز قابل نصب باشد.

آجر نما شاموتی
آجر نما شاموتی

پخش و عرضه آجر نما نسوز شاموتی

یکی از دلایل گران بودن آجر وجود واسطه ها بوده که آنها با حضور خود قیمتها را به صورت چشمگیر و زیادی افزایش می دهند.

ماده ی تشکیل دهنده اصلی آجرنما نسوز شاموتی، شاموت می باشدکه به آجر رنگهایی مانند زرد، خردلی، نارنجی می دهد.

آجر نما نسوز در مدلهای مختلفی و در جایگاه های مختلفی تولید و استفاده می شود که می توان به مربع، هلال، ال و غیره نام برد که در مجموعه ی ما با قیمت بسیار عالی به فروش می رسد.

ما دراینجا این محصول را با رنگ و شکل دلخواه شما در هر ابعاد آجر نما و هر اندازه ای به شما نیز ارائه می دهییم و خرید بسیار امن را برای شما رقم می زنیم تا با خیال راحت بتوانید این محصول را از ما بدون پشیمانی و اتلاف وقت بخرید.

مجموعه ی بزرگ ما به پخش و عرضه ی آجر نما نسوز شاموتی نیز مشغول است و با بکارگیری از روشهای مختلف خود سعی بر آن دارد تا قیمت پایانی محصول را بسیار کاهش دهد تا شما همراهان عزیز بتوانید این محصول با قیمت بسیار عالی و باور نکردنی و بدون پشیمانی از ما بخرید و برای خرید و ثبت سفارش کالا به صورت آنلاین و غیرحضوری از مجموعه ی ما می توانید فرم موجود در سایت را پر کرده تا کالای خود را در کم ترین زمان از ما تحویل بگیرید.

مهمترین نکاتی که باید در هنگام خرید نمای اجری نسوز مد نظر قرار گیرد عبارتند از:

اندازه: بسته بندی اجر نسوز متفاوت است و هر کدام زیبایی خود را دارد و خریدار اندازه باریک یا گسترده اجر نسوز را تعیین می کند.

کاربرد: باید به شما گفته شود که شما قصد خرید اجر نسوز برای نمای خارجی یا داخلی ساختمان را به دلیل هر یک از شرایط خاص برای بهترین عملکرد در نظر گرفته شده است.

رنگ: رنگ امیزی اجر نسوز بسیار متنوع و زیبا است، برخی به طراحی و رنگ های کلاسیک نزدیک هستند و برخی دیگر یک اثر مدرن و به روز دارند.

قیمت: با خرید مستقیم از تولید کنندگان معتبر یا فروشندگان معتبر در این منطقه، شما می توانید هزینه بیشتر صرفه جویی کنید و اجر نسوز را با قیمت پایین تر دریافت کنید.

 

آجر نما شاموتی
آجر نما شاموتی

قیمت خرید آجر نما نسوز شاموتی

برای اطلاع دقیق از قیمت خرید آجر نما نسوز شاموتی می توانید به روش آنلاین اقدام کنید و از سایتهای مختلفی اسعلام بگیرید اما بهترین سایتی که انواع آجر نما نسوز را با قیمت مناسب به فروش می رساند همین سایت می باشد.

قیمت هر متر مربع آجر نما نسوز تمام رنگهای آجرنمای شاموتی یکسان بوده و تفاوت رنگ در قیمت آن تاثیری ندارد شما مصرف کنندگان عزیز و گرامی می توانید این آجرنماهای نسوز را با قیمت بسیار مناسب به قیمت درب کارخانه از ما خرید کرده و آن را در زمان کوتاه تحویل بگیرید.

مراکز زیادی در سطح کشور اقدام به فروش حضوری این نوع آجر کرده اند اما بهترین روش خرید به صورت آنلاین می باشد که سایت ما اقدام به فروش آن کرده است و بهترین آجرها را با کیفیت بالا از بهترین کارخانه های سطح کشور تهیه می کند و به فروش می رساند و ما به شما این اطمینان را می دهیم که از درجه یک ترین مواد برای ساخت آجر نما نسوز شاموتی استفاده شده است و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مدیران فروش و مشاوران ما ارتباط بگیرید و راهنمایی لازم را در این زمینه از آنها کسب نمایید و لیست قیمت آجر نما را دریافت نمایید تا به اطلاعات کامل خرید خود را انجام دهید.

با بازدید و قرار دادن مشخصات در این فرم، می توان سفارش اجر طراحی شاموتی و بهترین محصول با تضمین کیفیت و قیمت به مشتریان را ثبت کرد.

با خرید اینترنتی آجر نما از ما، ارسال رایگان آجر نما را تجربه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما