قیمت هر متر مربع آجر نما نسوز + ارسال رایگان

امروزه با توجه به کیفیت و کارخانه ی سازنده ی آجر نسوز نما، قیمت هر متر مربع آن متفاوت بوده و از تنوع زیادی برخوردار می باشد. این محصول که برای نمای ساختمان و نیز دیوار و کف چینی مورد استفاده قرار می گیرد در برابر آتش سوزی مقاوم بوده و نه تنها باعث انتقال آتش نمی شود بلکه مانع از انتقال آتش به نقاط دیگر می شود.

به نظر شما چگونه می توان آجر نما نسوز را پس از تولید و خروج از درب کارخانه با همان قیمت کارخانه و به صورت عمده و قیمتی مناسب خریداری کرد؟ در جواب این پرسش شاید نظرات مختلفی داده شود؛ ولی آیا واقعا قیمت آن آجرنما که به ما گفته شده، همان قیمت واقعی و کارخانه ای است؟ قطعا نمی توان گفت که قیمت های اعلامی به ما در زمان خرید همان قیمت واقعی و کارخانه ای  است؛ مگر آنکه از قیمت های اصلی اطلاع داشته باشیم. قیمت فروش هر متر مربع آجر نما نسوز در این سایت بسیار مناسب است که با ارسال رایگان ارائه می گردد.

انواع آجر نما نسوز

در حال حاضر انواع آجر نما نسوز در کشور تولید می شود که تولید کنندگان توانسته اند علاوه بر تامین نیاز داخل بخشی از محصولات خود را به خارج از کشور ارسال نموده و در افزایش ارز آوری برای کشور حرف اول را بزنند. قطعا خرید از محصولات داخلی در رسیدن تولید کننده ها به کیفیتهای قابل رقابت با محصولات خارجی بسیار موثر بوده و با حمایت مردم و کمکهای دولتی این مهم دست یافتنی تر خواهد شد.

انواع آجر نما نسوز

با پیشرفت علم مهندسی آجر نسوز نما مدرن هم به بازار آمده که دارای کیفیت بالاتر و نیز طرحهای به روز تر و زیبا تر می باشد. حین خرید این محصول نیاز به مشاوره های لازم در این خصوص دارید که بتوانید بهترین و مناسب ترین خرید را انجام دهید، برای این منظور می توانید از خدمات رایگان و تخصصی مجموعه ی ما استفاده نموده و همچنین از کیفیت بالای محصولات ما استفاده و خرید نمایید.

مجموعه ی ما در زمینه ی تولید محصولات خود از بهترین مواد اولیه و درجه یک استفاده نموده و مهم ترین مسئله در مجموعه ی ما رضایت مشتری می باشد. قیمت های کاملا اقتصادی و به صرفه و تنوع رنگ و طرح و نیز مشاوره های تخصصی هنگام خرید از خدمات مجموعه ی ما است که کمتر تولید کننده ای در این زمینه فعال و سر آمد می باشد.

انواع آجر نما نسوز

جهت بهره مندی از این خدمات می توانید با ما از طریق شماره ی موجود در سایت در ارتباط بوده و یا با پر نمودن فرم موجود در سایت منتظر تماس کارشناسان باشید و همان طور که گفتیم از خدمات مشاوره ی تخصصی مجموعه به صورت کاملا رایگان برخوردار شوید و در انتها ثبت سفارش نمایید.

لیست قیمت آجر نما نسوز

برای اطلاع از لیست قیمت آجر نما نسوز می توانید به سایتهای تخصصی در این زمینه مراجعه نموده و از این قیمتها آگاهی یابید.

قیمت آجر نما سفید بدلیل استقبال بیش از حد طراحان ساختمانی از این متریال ساختمانی و ساخت انواع متعدد از لحاظ کیفی این محصول، دارای مقادیر متفاوتی است که از سوی تولید کننده ها قیمت هر متر مربع آن اعلام می‌گردد.

اما هنگام خرید از استاندارد بودن محصول اطمینان حاصل نموده و از فروشنده این گواهی نامه ها را طلب نموده و نیز از گذراندن تستهای کنترل کیفیت محصول اطمینان حاصل نمایید. از مهم ترین تستهای کنترل کیفیت آزمون شکست، خمیدگی، دفع حرارت، دفع شوره، دفع آب و آزمون توپر می باشد که در صورت نداشتن این موارد از کیفیت و استاندارد خوبی برخوردار نمی باشد.

بورس فروش آجر نسوز نما

در مراکز تخصصی محصولات ساختمانی بورس فروش آجر نما نسوز موجود بوده که شما می توانید به این مراکز مراجعه نموده و از تنوع قیمتی هر متر مربع و طرح و شکلی آن آگاهی یابید. این مراکز در اکثر شهرهای بزرگ کشور و مراکز استانها موجود بوده و خریداران به راحتی می توانند به آنها دسترسی داشته باشند.

مرکز فروش آجر نسوز نما

همان طور که گفتیم مرکز فروش آجر نسوز نما در اکثر شهرهای بزرگ کشور موجود است و این مراکز نسبت به فروش آجرهای نسوز با کیفیت و درجه یک، ساخت داخل اقدام نموده اند.

استفاده از آجر در ساخت ساختمان قدمت زیادی دارد اما آجرهای نسوز به تازگی به جمع محصولات ساختمانی وارد شده و به علت کیفیت بالا توانسته مورد پسند و استفاده ی مهندسان و معماران زیادی قرار گیرد. این محصول روز به روز در حال افزایش کیفیت و مقاوم سازی بیشتر قرار دارد و در بالاتر رفتن ایمنی ساختمان حرف اساسی و مهمی می زند.

مرکز فروش آجر نسوز نما

خرید اینترنتی آجر نما نسوز

برای افرادی که امکان مراجعه ی حضوری به مراکز خرید ندارند امکان خرید اینترنتی آجر نما نسوز مهیا شده و تولید کننده های بزرگ این محصول، تولیدات خود را به صورت اینترنتی و غیر حضوری عرضه می نمایند که موجب رضایت بیشتر مصرف کننده گان شده است.

این آجرها علاوه بر جلوگیری از انتقال آتش و تخریب ساختمان، به عنوان عایق حرارتی عمل نموده و مانع از خروج حرارت داخل ساختمان به محیط خارج شده و بالعکس از ورود گرما و سرمای محیط خارج به داخل ساختمان ممانعت به عمل می آورند. همچنین توانایی جذب آب را داشته و از ورود رطوبت به ساختمان در اثر بارندگی جلوگیری به عمل می آورد.

خرید آجر نما نسوز

همان گونه که اشاره شد هم امکان خرید اینترنتی و هم حضوری آجر نما نسوز محیا بوده و مصرف کننده به هر دو صورت امکان خرید این محصول را دارا می باشد.

اما هنگام خرید اینترنتی از معتبر بودن فروشگاه و عرضه کننده اطمینان حاصل نمایید تا بعد از خرید متحمل ضرر و زیان نشوید.

این آجرها در انواع آجر نمای نسوز ساده، آنتیک، صخره ای، رستیک، کرکره ای و نسوز تولید می شوند که هر کدام مناسب بخشی از ساختمان می باشد.

مثلا آجر آنتیک به خاطر طرح آن مناسب حیات بوده و زیبایی خاصی به آن می دهد و یا طرح کرکره ای مناسب لابی هتلهای بزرگ می باشد، طرح صخره ای هم بیشتر مناسب دیوار شومینه می باشد.

همچنین این آجر در رنگهای شاموتی، آجر نما سفید صدفی، آجر نما مشکی، آجر نما طوسی،  قهوه ای و سمیرمی که به مدل آجر نما انگلیسی هم معروف هستند تولید می شوند که بنابر سلیقه ی مصرف کننده انتخاب و جا نمایی می شود.

خرید آجر نما نسوز

اشکال مختلف این آجر هم شامل پلاکی، هلالی، ال یا گوشه ای و صنعتی که به مدل کفی هم مشهور است، می باشد.

عوامل مؤثر در قیمت هر متر مربع آجر نما

برای تولید آجر نما آیتم های زیادی دخیل هستند، که مسلما در قیمت آجر مؤثر خواهد بود. شناخت این عوامل، در انتخاب بهترین آجر نما با قیمت مناسب، کمک شایانی به ما خواهد کرد. عوامل دخیل در قیمت آجر عبارتند از:

قیمت هر متر مربع آجر نما نسوز

همان گونه که اشاره کردیم قیمت هر متر مربع آجر نما دارای پارامترهای متنوعی از جمله کیفیت و طرح و رنگ می باشد که با توجه به سلیقه و نیاز مشتری این موارد نیاز سنجی شده و به ایشان عرضه می شود.

این آجرها نسبت به نسل قبلی خود از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار بوده و در ایمن سازی ساختمان بسیار موثر و مثمر ثمر می باشد. آجرهای با کیفیت و مقاوم دارای مشخصه های زیر می باشند.

مهم تر از همه وزن سنگین تر آن نسبت به انواع دیگر به خاطر وجود مواد معدنی و فلزی موجود در آن، صدای بم و توپر هنگام ضربه زدن، عدم تغییر رنگ هنگام قرار گیری در برابر رطوبت و آب، سطح کاملا یکدست و عاری از نا نظمی و حفره و عدم ایجاد خراش روی آن در اثر ضربه. خوب است بدانید که این آجرها کاملا سازگار با محیط زیست بوده و در گذر زمان به سرعت تجزیه شده و به خاک می پیوندد.

آجر نما متری چند ؟

برای محاسیه قیمت هر متر مربع آجر نما اول از همه باید محاسبه کنیم که چه تعداد از این آجر ها در یک متر جا میشه و همچنین ابعاد بندکشی آجر را هم لحاظ کنیم.

به طور مثال آجر نما ابعاد ۷×۳۱ در هر متر مربع با محاسبه بند کشی در طرفین هر متر مربع تعداد ۴۰ عدد آجرنما استفاده میشود

پس به طور تقریبی قیمت هر متر مربع آجر نما نسوز سفید، طوسی و مشکی 240، 260 و 423 هزارتومان می شود.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که با خرید عمده و متراژهای بالا، سفارش شما به صورت رایگان ارسال خواهد شد.

 

  • شما مشتریان عزیز می‌توانید با خرید اینترنتی از مجموعه ما، از تسهیلات ارسال رایگان استفاده نمایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما