نمای خانه با آجر نما نسوز سفید + عکس

خرید آجر نما نسوز به صورت با کیفیت برای تمامی خریداران و مشتریان امکان پذیر شده و توصیه های کاربردی برای خرید آجر نما نسوز با کیفیت موجود بوده که باید این نکته را در نظر گرفته و سپس اقدام به خرید کرد. یکی از این نکته‌ها و توصیه‌ها این است که حتما آجر نما نسوز سفید و مرغوب را از مکان‌های معتبر انجام بدهید تا بهترین را به شما ارائه بدهند. همه محصولات ما با استفاده از بهترین شیوه های صنعتی تولید می شوند و به طور مداوم در حال توسعه ارائه محصول خود هستند و طراحی های بروزی را ارائه می دهیم و شرکت ما متشکل از تیمی است که به معرفی تکنیک های جدید و بهبود مستمر ترکیب محصول ما کمک می کند تا بهترین کیفیت را با قیمت مناسب ارئه دهد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:
آجر نما نسوز سفید
آجر نما نسوز سفید

آجر نسوز سفید برای طراحی داخلی و خارجی

آجرهای طراحی و تولید شده توسط شرکت ما استاندار های مربوط به صنعت ساختمانی را تامین کرده و حتی از آن نیز فراتر رفته است. اکثر آجرهای نما نسوز سفید برای مقاومت در برابر آب و هوای ایران ساخته شده اند و در هر گونه شرایط آب و هوایی می توانیم تضمین کنیم که بدون تغییر رنگ جلوه زیبایی به ساختمان خواهد داد.

  • نمای خارج

یک خانه آجری سفید یک نمای رویایی را برای شما به ارمغان می آورد. یک خانه کلاسیک، که تضمین می کند خانه شما هرگز از مد نمی افتد. در سال 2022، خانه‌های آجری رنگ‌آمیزی سفید به‌طور عمده در حال ترند هستند.

یکی از نقاط قوت آجر نما نسوز استحکام و دوام بالای آن ها است. از این رو مناسب ترین انتخاب برای طراحی های نمای خارجی ساختمان‌های اداری، تجاری، تفریحی و مسکونی آجر نما نسوز سفید است. اما بدلیل خنثی بودن رنگ آن بهتر است در نمای ساختمان علاوه بر استفاده از آجر نما سفید، از دیگر رنگ ها نظیر آجر نما نسوز مشکی، آجر طوسی یا آجر نما قرمز انگلیسی نیز استفاده شود که جلوه بسیار زیبایی به ساختمان می‌دهد.

علاوه بر استحکام و خواص زیبایی شناختی، این محصول در برابر باران های اسیدی شهر های آلوده نظیر تهران و اصفهان و رطوبت شهر های شمالیو جنوبی کشور مقاومت بالایی دارد و شوره نمی‌زند.

بدلیل رنگ خنثی این محصول، به راحتی می‌توانید از زیبایی روش های متعدد نورپردازی بر اساس سلیقه شما، با انواع رنگبندی، استفاده کنید که در شب فوق العاده است که باعث ایجاد زیبایی مدرنی می‌شود.

  • نمای داخلی

استفاده از متریال های معمول ساختمانی برای طراحی نمای داخلی ممکن است در طی زمان فرسوده و قدیمی شود. اما استفاده از آجر نما نسوز، دوام و سبک مدرن خانه شما را تا سال های سال گارانتی می‌کند.

شما می‌توانید با استفاده از این محصول فضایی مجزا و کانونی را برای داخل خانه خود پدید آورید. نمایش دیگر رنگ‌های حاضر در نمای داخلی ساختمانی با پیش زمینه سفید می‌تواند یک کنتراست عمیق ایجاد کند و مرکزیت المان های طراحی و تزیینی را به‌رخ بکشد به طوری که این رنگ باعث ایجاد فضایی آرام و روشن می‌شود که در کنار این سادگی می‌تواند تاثیر رنگ‌های تیره در فضای داخلی را دوچندن کند.

همچنین با استفاده از رنگ سفید در نماهای تنگ، کوچک و کم‌نور داخلی، باعث کاهش ضعف این حالات می‌شود. بیشرین استفاده این دسته از آجر ها در نمای داخلی، در فضاهای مربوط به دیوار اتاق نشیمن، آشپرخانه، اتاق خواب، دیوار پشت تلویزیون و راهروها و راه‌پله‌ها است.

آجر نما نسوز سفید

در ادامه تصاویری از نمای خانه با آجر نما نسوز سفید را مشاهده می کنیم.

آجر نسوز سفید برای طراحی داخلی و خارجی آجر نسوز سفید برای طراحی داخلی و خارجی آجر نسوز سفید برای طراحی داخلی و خارجی آجر نسوز سفید برای طراحی داخلی و خارجی آجر نسوز سفید برای طراحی داخلی و خارجی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما